Angelica nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG24

Nowy produkt

Nalewka z Angelica sinensis to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia dzięgla chińskiego (Angelica sinesis).

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Angelica (Dzięgiel chiński)
nalewka bezalkoholowa
 

Nalewka z Angelica sinensis to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia dzięgla chińskiego (Angelica sinesis).

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Dzięgiel chiński (Angelica sinesis) korzeń. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (3 ml - 36 kropli): korzeń dzięgla chińskiego (Angelica sinesis) - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać 3 razy dziennie 2,5 ml- 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Angelica
Niesamowita roślina! Szczególnie dla kobiet. Równoważy poziom hormonów. Tonizuje napięcie nerwowe i objawy PMS. Cudowna w smaku.