Pyłek sosnowy (Pine Pollen) nalewka 1:5 (100 ml)

LMT101

Nowy produkt

Nalewka z Pyłku sosnowego (Pollen pini) to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z pyłku z kwiatostanów męskich sosny Pinus massonia.

Więcej szczegółów

89,00 zł

Więcej informacji

Pyłek sosnowy

łac. Pinus massonia

 

Nalewka z Pyłku sosnowego (Pollen pini) to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z pyłku z kwiatostanów męskich sosny Pinus massonia.

Pyłek sosnowy i jego właściwości to nie najnowszy trend internetowy, jest on wykorzystywana od tysięcy lat przez medycynę Chińską. Jego unikalność polega na tym, że stanowi jedno z nielicznych źródeł naturalnego testosteronu i jego prekursora – androstendionu i dehydroepiandrosteronu (DHEA). Ma również zastosowanie przy innych problemach szczególnie dotyczących poziomu libido u mężczyzn, poziomu energii i wyczerpania organizmu. Dzięki temu w wielu kulturach pyłek uważany jest za “eliksir młodości”, a także “eliksir męskiej mocy”. Czasami spotkać można się również z określeniem “viagra dla całego ciała”.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: macerat (1:5) 70% etanolem pyłku z kwiatostanów męskich sosny Pinus massonia.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej : 4,5 ml wyciągu z kwiatostanów męskich sosny Pinus massonia. 

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1,5 ml 3 razy dziennie


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Zawartość netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

Opinie

Filtruj recenzje
(9)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Bardzo dobra nalewka
Bardzo przydatna podczas zimowych infekcji gardła.
rating 10
Excellent product
Have tried a few pine pollen tinctures, this one is by far the best so far. Will be re-ordering.
rating 10
Sprawdza się u mnie i polecam innym.