Żeń-szeń syberyjski (Eleuthero) 500mg, 100 kapsułek

NOW06

Nowy produkt

Żeń-szeń syberyjski wpływa na poprawę samopoczucia. Zwiększa zdolności adaptacyjne organizmu i korzystnie wpływa na wydolność psychiczną oraz fizyczną.

Więcej szczegółów

33,00 zł

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski
łac. Eleutherococcus senticosus

Żeń-szeń syberyjski wpływa na poprawę samopoczucia. Zwiększa zdolności adaptacyjne organizmu i korzystnie wpływa na wydolność psychiczną oraz fizyczną.

 

Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem. 

 

Suplement diety

 

Składniki: Organiczny korzeń żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), Celuloza (kapsułka), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca).

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): Organiczny korzeń żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) - 500 mg

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie.

Zawartość netto: 100 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Po 3 miesiącach stosowania należy zrobić kilkutygodniową przerwę w suplementacji. Żeń-szeń jest przeciwwskazany przy kuracji sterydowej oraz u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję