Bicaps C 1000, 60 kapsułek

Bicaps C 1000, 60 kapsułek

FM27
37,00 zł

Suplement diety BICAPS® C 1000 zawiera 1 000 mg witaminy C w 1 kapsułce bez żadnych dodatków.

 

Bicaps C 1000

 

Suplement diety BICAPS® C 1000 zawiera 1 000 mg witaminy C w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina C posiada konfigurację L, została otrzymana w drodze fermentacji i nie jest produkowana z GMO. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, naczyń krwionośnych, zębów, dziąseł i skóry. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycze. Wspomaga prawidłe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E i zwiększa przyswajanie żelaza.

BIOCAPS C 1000 zawiera naturalną kapsułka z pullulanu. Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się suroców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

 

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.


Suplement diety

Składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy), pullulan (otoczka kapsułki).

 

Porcja dzienna- 1 kapsułkq zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  •        Witamina C- 1 000 mg (1 250 %).

 

Sugerowane dzienne spożycie: Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość netto: 60 g - 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.