Witamina D3 FORTE 2000 IU z lanoliny Avitale, 30 ml

Witamina D3 FORTE 2000 IU z lanoliny Avitale, 30 ml

ALI32
28,50 zł
rating Przeczytaj 2 recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 2

 

Witamina D3 FORTE 2000 IU z lanoliny

Witamina D3 FORTE 2000 IU Avitale spełnia wymogi CLEAN LABEL – nie zawiera sztucznych i technologicznych dodatków, barwników oraz konserwantów. Wytworzona w sterylnych warunkach zgodnych z najwyższymi światowymi standardami jakości HACCP i GMP.

Innowacyja technologia witamin w kroplach oparta jest na bioaktywnych substancjach, zawieszonych na oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z certyfikatem Organic a także na naturalnej witaminie E (d-alfa tokoferyl).

Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów.Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Ponadto pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i bierze udział w procesie podziału komórek.

 

 

MedicaLine

MedicaLine to polski producent suplementów diety w tym linii produktów AVITALE.

AVITALE to linia produktów naturalnych oraz innowacyjnych witamin w kroplach, które to powstały w odpowiedzi na coraz większe zain­teresowanie konsumentów suplementami o najwyższej jakości. Innowacyjna technologia witamin w kroplach AVITALE oparta jest na bioaktywnych substancjach, zawieszonych na oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z certyfikatem ORGANIC, a także na naturalnej witaminie E (d-alfa tokoferyl).

 

 

Suplement diety

 

Składniki: Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia (ORGANIC), naturalna witamina E (octan D-alfa-tokoferylu), naturalna witamina D z lanoliny (cholekalcyferol).

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej: 

Składniki:

1 porcja

2 porcje

Witamina D  z lanoliny

 

Witamina E (octanD-alfa-tokoferylu)

50µg/2000j.m.(*1000%)

 

2,4mg/3,2IU(*20%)

100µg/4000j.m.(*4000%)

 

4,8mg/6,4IU(*40%)

 *RWS% - referencyjna dzienna wartość spożycia

Sugerowane dzienne spożycie: 1 do 4 porcji dziennie w trakcie posiłku.

Zawartość: 30 ml (600 porcji). Porcja = pełna pompka.

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Nowy
Great!
rating 10
2023-09-21
Jana
Papildina D vitamīna rezerves organismā.
D3
rating 10
2022-03-26
Mariana
Very good

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.