L-tyrozyna 500 mg, 100 kapsułek

SWA31

Nowy produkt

L-tyrozyna stanowi jeden z najważniejszych dla organizmu człowieka aminokwasów, którego niedobór może wywoływać zmęczenie i osłabienie.

Więcej szczegółów

37,50 zł

Więcej informacji

L-tyrozyna

L-tyrozyna stanowi jeden z najważniejszych dla organizmu człowieka aminokwasów, którego niedobór może wywoływać zmęczenie i osłabienie.

 

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: L-tyrozyna, otoczka kapsułki: żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, krzemionka.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): L-tyrozyna 500mg.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie.

Masa netto: 100 kapsułek.

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest zalecany kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję