Bicaps Glukozamina + chondroityna, 60 kapsułek

Bicaps Glukozamina + chondroityna, 60 kapsułek

FM26
37,00 zł

BICAPS GLUCOSAMINE zawiera 700 mg siarczanu D-glukozaminy 2KCI ze skorupiaków, w tym 420 mg D-glukozaminy oraz 25 mg siarczanu chondroityny z rekina, w tym 18,15 mg chondroityny.  

 

Bicaps Glucosamine

Glukozamina + chondroityna

 

BICAPS GLUCOSAMINE zawiera 700 mg siarczanu D-glukozaminy 2KCI ze skorupiaków, w tym 420 mg D-glukozaminy oraz 25 mg siarczanu chondroityny z rekina, w tym 18,15 mg chondroityny.  Produkt nie zawiera sztucznych dodatków. Siarczan glukozaminyma pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów. Substancja ta stanowi budulec związków występujących w chrząstce stawowej, wiązadłach oraz ścięgnach.

 

BICAPS C 1000 zawiera naturalną kapsułka z pullulanu. Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się suroców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

 

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.


Suplement diety

Składniki: siarczan D-glukozaminy 2KCI ze skorupiaków, pullulan (otoczka kapsułki), siarczan chondroityny z rekina.

 

Porcja dzienna- 1 kapsułka zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  •        Siarczan D-glukozaminy 2KCI - 700 mg, w tym: D-glukozamina - 420 mg;
  •        Siarczan chondroityny z rekina - 25 mg, w tym: chondroityna - 18,15 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość netto: 43,5 g - 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.