Ashwagandha BIO 500mg 100 tabletek

NVT19

Nowy produkt

Ashwagandha (Withania somnifera), nazywana także indyjskim żeń-szeniem, to jedno z najbardziej znanych i cenionych ziół Ajurwedy.

Więcej szczegółów

19,90 zł

Więcej informacji

Ashwagandha

(Łac. Withania Somnifera)

Ashwagandha (Withania somnifera), nazywana także indyjskim żeń-szeniem, to jedno z najbardziej znanych i cenionych ziół Ajurwedy - tradycyjnej medycyny indyjskiej. Ashwagandha od wieków była hodowana i spożywana ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych. Ashwagandha stosowana jest w protokole Buhnera. Składnikiem aktywnym zawartym w korzeniu żeń-szenia indyjskiego są witanolidy.  


Natvita

NAT Sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną na produkcji wysokiej jakości żywności oraz naturalnych suplementów diety pod marką NatVita. Produkty NatVita pochodzą z upraw ekologicznych oraz konwencjonalnych z całego świata. Oferowane produkty oznaczone są certyfikatem BIO spełniają najwyższe normy jakości wynikające z naturalnego pochodzenia.

Suplement diety

 

Składniki:  Bio ashwagandha (Withania somnifera) korzeń mielony, substancja żelująca: hypromeloza (kapsułka)

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (3 tabletki): Ashwagandha - 1500 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: 3 tabletki dziennie. Popić wodą.

 

Zawartość netto: 50 g - 100 tabletek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję