Stephania tetrandra cięta (500g) Zobacz większe

Stephania tetrandra cięta (500g)

PFC08

Nowy produkt

Stephania tetrandra jest ziołem stosowanym w Protokole Buhnera.

Więcej szczegółów

rating Read the 2 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 2

199,00 zł

Więcej informacji

Stephania tetrandra – Korzeń Stefanii

łac. Stephania tetrandra

 

Stephania tetrandra jest ziołem stosowanym w Protokole Buhnera przy boreliozie. Zioło wykazuje działanie neuroprotekcyjne i przeciwzapalne.

 

Plum Flower®

Produkty marki Plum Flower® to wysokiej jakości zioła wytwarzane przez firmę Mayway istniejącą na rynku od 1969r. Firma posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i wytwarza produkty bez obróbki dwutlenkiem siarki  co wpływa na wysoką jakość ziół.  Produkty charakteryzujące się wysoką czystością, poddawane są kontroli jakości i testowane laboratoryjnie. Marka Plum Flower® to jedna z marek rekomendowanych przez Stephena Buhnera.

 

Składniki:  Stephania tetrandra korzeń cięty

 

Masa netto: 500 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Reviews

rating
Stephania tetrandra radice taglio
Ottimo prodotto, conforme alla descrizione.
rating
Great stuff
I ordered this as I intended to make my own tinctures, it is incredibly easy to blend further and I have my tinctures sitting ready for use in a months time now. rnrnIncredibly good for lyme neurological symptoms, I'd say it's neglected in it's use, I am using it as an alternative to japanese knotweed. This has been the missing piece of my puzzle so far.