Stephania tetrandra cięta (500g)

PFC08

Nowy produkt

Stephania tetrandra jest ziołem stosowanym w Protokole Buhnera.

Więcej szczegółów

199,00 zł

Więcej informacji

Stephania tetrandra – Korzeń Stefanii

łac. Stephania tetrandra

 

Stephania tetrandra jest ziołem stosowanym w Protokole Buhnera przy boreliozie. Zioło wykazuje działanie neuroprotekcyjne i przeciwzapalne.

 

Plum Flower®

Produkty marki Plum Flower® to wysokiej jakości zioła wytwarzane przez firmę Mayway istniejącą na rynku od 1969r. Firma posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i wytwarza produkty bez obróbki dwutlenkiem siarki  co wpływa na wysoką jakość ziół.  Produkty charakteryzujące się wysoką czystością, poddawane są kontroli jakości i testowane laboratoryjnie. Marka Plum Flower® to jedna z marek rekomendowanych przez Stephena Buhnera.

 

Składniki:  Stephania tetrandra korzeń cięty

 

Masa netto: 500 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
STEPHANIA TETRANDRA RADICE TAGLIO (500G)
Ottimo prodotto, lo acquisto regolarmente.
rating 10
Stephania tetrandra radice taglio
Ottimo prodotto, conforme alla descrizione.
rating 10
Great stuff
I ordered this as I intended to make my own tinctures, it is incredibly easy to blend further and I have my tinctures sitting ready for use in a months time now. \r\n\r\nIncredibly good for lyme neurological symptoms, I\'d say it\'s neglected in it\'s use, I am using it as an alternative to japanese knotweed. This has been the missing piece of my puzzle so far.