Alchornea cordifolia nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG08

Nowy produkt

Nalewka z Alchornea cordifolia to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z liści Alchornea cordifolia.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Alchornea cordifolia

nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka bezalkoholowa z Alchornea cordifolia to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z liści Alchornea cordifolia.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Alchornea cordifolia korzeń. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej - 3 ml (36 kropli): liście Alchornea cordifolia - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać 3 razy dziennie 2,5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję