Cryptolepis nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG07

Nowy produkt

Nalewka bezalkoholowa z Cryptolepis sanguinolenta to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z korzeń Cryptolepis sanguinolenta.

Więcej szczegółów

rating Read the 6 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 6

115,00 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 10% Do 57,50 zł

Więcej informacji

Cryptolepis sanguinolenta

nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka bezalkoholowa z Cryptolepis sanguinolenta to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z korzeń Cryptolepis sanguinolenta.

 

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Cryptolepis sanguinolenta korzeń. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej  - 3 ml (36 kropli): Cryptolepis sanguinolenta korzeń - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1 ml (12 kropli) produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Reviews

Filter reviews
(6)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Reset

rating
rating
Excellent herb
Been using this herb for some time now for both me and my partner.
rating
Super tinktura za laym!
rating
Great product
rating
Cryptolepis
Voy a empezar a usarlo y me parece interesante ya q no tiene alcohol y lo puedo usar con el disulfiram, la dosis sería mucho mejor q viniera por número de gotas
rating