Witamina D 2000 (60 porcji)

FM02

Nowy produkt

Suplement diety F-VIT D 2000 zawiera naturalnego pochodzenia witaminę D3 (z lanoliny)oraz inulinę (z korzenia cykorii) w formie proszku. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Więcej szczegółów

25,98 zł

Więcej informacji

Witamina D 2000 (60 porcji)

 

Suplement diety F-VIT D 2000 zawiera naturalnego pochodzenia witaminę D3 (z lanoliny)oraz inulinę (z korzenia cykorii) w formie proszku. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Uczestniczy w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia oraz utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi. Dodatkowo wspiera funkcjonowanie układu mięśniowego i odpornościowego. Inulina wspomaga wchłanianie wapnia. Suplement diety F-VIT D 2000 charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością.

Suplement diety F-VIT D 2000 nie zawiera substancji wypełniających, konserwantów, barwników, słodzików.

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

 

Składniki: inulina (korzeń cykorii), witamina D3 (cholekalcyferol)

Porcja dzienna 0,8 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

Witamina D- 2000 IU/ 50 µg (1000 %),

Inulina- 800 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie:

Należy wsypać 1 porcję (1 miarka) do naczynia a następnie dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość netto: 48 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję